1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet IPKsë

Etiketim: IPKsë

​Fuqizimi i bashkëpunimit në mes IPK-së dhe qytetarëve ndihmon Policinë

0
Inspektorati Policor i Kosovës në një ceremoni të organizuar ka shënuar sot 14 vjetorin e themelimit. Në këtë ceremoni morën pjesë kryesisht punonjës të IPK-së...

​Fuqizimi i bashkëpunimit në mes IPK-së dhe qytetarëve, ndihmon Policinë

0
Inspektorati Policor i Kosovës në një ceremoni të organizuar ka shënuar sot 14 vjetorin e themelimit. Në këtë ceremoni morën pjesë kryesisht punonjës të IPK-së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS