9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet IPARD

Etiketim: IPARD

Bashkimi Europian miraton fond 112 milionë euro për bujqësinë shqiptare

0
Një lajm i mirë për bujqësinë shqiptare, dhe në përgjithësi për të gjithë rajonin.Komisioni Europian ka miratuar sot një fond që tejkalon 2 miliardë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS