7.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet IOC

Etiketim: IOC

Drejtuesit e KOK-ut pritën anëtarin e IOC dhe presidentin e FIG-ut

0
Drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK), presidenti Ismet Krasniqi dhe sekretari i përgjithshëm, Besim Aliti, kanë pritur anëtarin e Bordit Ekzekutiv të Komitetit...

IOC rekomandon që atletëve rusë dhe bjellorusë të mos iu lejohet...

0
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) rekomandoi të hënën që sportistët rusë dhe bjellorusë të ndalohen të konkurrojnë në të gjitha ngjarjet sportive ndërkombëtare, shkruan CNN...

IOC aprovon sistemin e ri të kualifikimit për Lojërat Olimpike Tokyo...

0
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) ka aprovuar sistemin e ri të kualifikimit për të gjitha sportet për Lojërat Olimpike Tokio 2020, të cilat u shtyn...

IOC ka miratuar 800 milionë dollarë…

0
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) ka miratuar 800 milionë dollarë (740 milionë euro) ndihmë për t’u marrë me pasojat e krizës së koronavirusit, njoftoi sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS