fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Inxhinieri

Etiketim: Inxhinieri

35-vjeçari ra nga lartësia ku po punonte dhe humbi jetën/ Arrestohet...

0
Është arrestuar në flagrancë inxhinieri i një firme ndërtimi dhe procedohet penalisht administratori i firmës nënkontraktore, pasi ditën e djeshme, në rrugën “3 Dëshmorët”,...

Arrestohet inxhinieri, i vdiq punëtori gjatë punës

0
Punonjësi i një kompanie ndërtimi ndërroi jetë në Tiranë pasi ra nga lartësia. Viktima është një 35 vjeçar me inicialet A. K. Ngjarja e rëndë...

Inxhinieri Meçe: Teatri ishte pa themele, ja pse nuk e shembi...

0
I ftuar në emisionin Arena, inxhinieri Arben Meçe tha se Teatri Kombëtar ishte pa themele, dhe ishte ndër të vetmet ndërtesa që ishin pa...

Ishte 5.8 apo 7.5 ballë? Inxhinieri sqaron si maten tërmetet: Ja...

0
Inxhinieri dhe ish-politikani Bashkim Kopliku ka reaguar pas tërmeteve të fuqishme që tronditën Shqipërinë, prej pasdites së djeshme e gjatë gjithë natës. Përmes një mesazhi...