5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Invictus

Etiketim: Invictus

Meghan Markle mori vëmendje me paraqitjen në Lojërat Invictus, hoqi pallton ‘Valentino’ dhe ia dh…

Meghan Markle mori vëmendje me paraqitjen në Lojërat Invictus, hoqi pallton...

0
Meghan Markle po vlerësohet për gjestin e saj pasi i dha pallton një nëne që mbante një fëmijë, ndërsa bëri paraqitjen e parë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS