5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Investimin

Etiketim: investimin

​Tahiri dhe kreu i FFK-së flasin për investimin në stadiumin e...

0
Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka pasur një takim pune me kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi, sekretarin e përgjithshëm Eroll...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS