6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Invalidi

Etiketim: invalidi

Ndërron jetë veterani e invalidi i luftës së UÇK-së, Nusret Musliu

0
Veterani dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nusret Musliu, i njohur me nofkën "Curri" ka ndërruar jetë sot pas një sulmi kardiak.Lajmin e ka...

Ndërron jetë veterani e invalidi i luftës së UÇK-së, Nusret Musliu

0
Veterani dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nusret Musliu, i njohur me nofkën "Curri" ka ndërruar jetë sot pas një sulmi kardiak.Lajmin e ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS