Ballina Etiketimet Invalid

Etiketim: invalid

Jetonte në shator, bëhet me shtëpi invalid i luftës së UÇK-së!

0
Invalidi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Selman Avdiu është bërë me shtëpi të re. Kjo është bërë e ditur nga këngëtari dhe pjesëtari i...

Tërmeti i shkatërroi shtëpinë ish-futbollistit invalid

0
Ish-futbollisti kavajas Altin Rica, i cili është invalid prej vitesh pasi një aksident automobilistik e paralizoi do të ketë mundësinë të jetojë në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24