5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Intubimi

Etiketim: intubimi

Jennifer Aniston, ndan foton e mikut të saj nga intubimi

0
Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, ka vendosur të japë mesazhin e saj për të sensibilizuar njerëzit që të mbajnë maskën dhe të respektojnë rregullat...

Rritje shtrimesh por 71-vjeçari del nga intubimi, Manastirliu: Jemi përpara një...

0
Pas shtimit të pacientëve në spitalin infektiv, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, vizitoi stafin mjekësor të spitalit. Ajo tha se aktualisht situata epidemiologjike na referon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS