5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Intervistohet

Etiketim: intervistohet

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

Gold AG intervistohet nga Policia, lidhur me këngën e tij të...

0
Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, emri i vërtetë i të cilit është Arian Agushi, gjatë ditës së martë është marrë në pyetje nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS