1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Interpretuar

Etiketim: interpretuar

Sjell një video duke interpretuar këngën e re “All night”, Melinda Ademi: Kush është për fli, më …

Sjell një video duke interpretuar këngën e re “All night”, Melinda...

0
Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe publikon me fansat imazhe e video të ndryshme.Ajo së fundmi ka shpërndarë një video...

Irma Libohova përzgjidhet nga Italia për të interpretuar këngën “Bella Ciao”

0
Shtatë artistë nga e gjithë bota, secili në karantinë, do të risjellin këngën e famshme popullore “Bella Ciao”, në këtë periudhë pandemie. Kjo këngë është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS