8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interpretohen

Etiketim: interpretohen

Besa Llugiqi me “Perlat shqiptare” në Venecia, interpretohen edhe vepra të njohura të Kosovës

Besa Llugiqi me “Perlat shqiptare” në Venecia, interpretohen edhe vepra të...

0
Me rastin e pjesëmarrjes së Republikës së Kosovës dhe Republikës së Shqipërisë në Bienalen e Venecias, nën organizimin e Ambasadës shqiptare në Itali, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS