24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Interpol

Etiketim: Interpol

Interpol iu shpall luftë hajdutëve të artit, 52 në pranga! Sekuestrohen...

0
Vjedhja, shitja dhe trafikimi i veprave të artit është një nga aktivitetet e paligjshme që kërkon një hetim intensiv.Kjo ka ndodhur në fakt, me...

Të dënuar për vrasje dhe mashtrim: Interpol Tirana ekstradon nga Italia...

0
Policia vijon operacionin e ekstradimit të personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar drejt vendit tonë. Si rezultat i bashkëpunimit të Interpol Tirana me Interpol Romën...

Rinas/ Ekstradohet nga Interpol Tirana nje tjteter shtetas i shpallur ne...

0
Rinas Ekstradohet nga Interpol Tirana një tjetër shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar për Vrasje U...

Serbia fushate kunder anetaresimit te Kosoves ne Interpol

0
Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq ka biseduar me shefin e delegacionit kinez në Interpol, Daki Duan, lidhur me argumentet e Serbisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS