1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Interesimi

Etiketim: Interesimi

Bie interesimi, vaksinohen vetëm 113 qytetarë

0
Ka kohë që në Kosovë interesimi i qytetarëve për t'u vaksinuar kundër Covid-19 ka rënë dukshëm.Pothuajse në secilën ditë në raportin 24 orësh të...

​Mungesë interesimi për shkollën e turizmit dhe hotelierisë

0
Elma Maxhuni ndjek mësimet në shkollën e Turizmit dhe Hotelerisë "7 shtatori" në Prishtinë. Ajo thotë se kjo shkollë ua mundëson të rinjve përgatitjen...

Bie interesimi/ Vetëm 136 qytetarë vaksinohen për 24 orë

0
Ka kohë që në kovë numri i qytetarëve për t'u vaksinuar kundër Covid-19 ka rënë dukshëm.Në 24 orët e fundit sipas raporti të MSh-së...

Bie dukshëm interesimi i qytetarëve për t’u vaksinuar

0
Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit, ku ka njoftuar se për një ditë në Kosovë janë dhënë 15 doza të vaksinës kundër...

Bie interesimi, vaksinohen vetëm 423 qytetarë

0
Numri i qytetarëve të Kosovës që po vaksinohen kundër Covid-19 ditëve të fundit ka rënë dukshëm.Sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët...

Bie interesimi për vaksinim, vetëm 313 doza jepen në 24 orët...

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 313 doza të vaksinës kundër Covid-19.Sipas MSh-Së nga fillimi i procesit...

Bie interesimi për vaksinim, kaq doza u dhanë gjatë 4 orëve...

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 533 doza të vaksinës kundër Covid-19.Prej fillimit të vaksinimit në të...

Kumbulla: Interesimi i Juves dhe Interit?

0
Marash Kumbulla e rinisi sezonin e Serie A me të njëjtin ritëm që ishte ndalur në muajin mars. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ishte protagonist...

Interesimi i klubeve franceze për Zhegrovën

0
Edon Zhegrova ka tërhequr e shumë klubeve. Mediet franceze kanë konfirmuar interesimin e tri klubeve, Marseille, Lyon dhe Nantes për 21-vjeçarin. Zhegrova momentalisht është i huazuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS