6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interesi

Etiketim: Interesi

Interesi për vaksinim në Shqipëri në nivelet më të ulëta që...

0
Shqiptarët nuk po vaksinohen. E tatëpjeta e rënies së interesit sa vjen e po theksohet. Në 2 javët e fundit janë injektuar më pak...

Skandali me tavanin e normave të interesit/ Banka e Shqipërisë i...

0
Nuk ka asnjë dyshim dhe ndodhi siç e kishim paralajmëruar. Banka e Shqipërisë nuk ka nguruar që me gjithë premtimet për rishikimin dhe “presionin...

Auron Tare: Butrinti të mos u jepet të huajve për menaxhim,...

0
Studiuesi Auron Tare mbështet rekomandimin e Giora Solar, sekretar i përgjithshëm i Këshillit Ndërkombëtar të Monumenteve dhe Siteve që Parku Kombëtar i Butrintit të...

Donika Prela në KPA: Kërkoj të shkarkohen Ina Rama dhe Natasha...

0
Në seancën e sotme në KPA prokurorja e Tiranës Donika Prela ka kërkuar përjashtimin e prokurores Ina Rama. Sipas saj, Rama ndodhet në konflikt interesi...

“Sulltani dhe kandidati për sulltan janë problemi”, Patozi: Interesi i tyre...

0
“Interesi i tyre i përbashkët na ka çuar në këtë pikë dhe në këtë shëmti. Ky është akti i fundit i një tragji-komedie, i...

Energjia dhe infrastruktura, fokusi i investimeve amerikane në Shqipëri, Kim: Interesi...

0
Duke e cilësuar bashkëpunimin ekonomik si një nga tre prioritetet e mandatit të saj në krye të diplomacisë amerikane në Shqipëri, ambasadorja Yuri Kim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS