6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Interesa

Etiketim: interesa

Platforma e Alibeajt/ Salianji: Bëhet për interesa meskine. Krijon premisa për...

0
Ervin Salianji, deputeti demokrat që nuk mbështeti parimet e Alibeajt për bashkimin, por as nuk bën pjesë në grupin e Rithemelimit, reagoi përmes një...

Ekspertët e zgjedhjeve: Kushtetuta po ndryshon për interesa partiake

0
kspertët dhe vëzhguesit e zgjedhjeve në vend janë kundër ndryshimeve të njëanshme të Kushtetutës, në të cilat Partia Socialiste këmbëngul. Përfaqësuesja e Koalicionit të Vëzhguesve...

Meta: Do vazhdoj të kthej ligje antikushtetuese. Kuvendi të mos përdoret...

0
Presidenti Ilir Meta deklaron se do të vijojë të kthejë ligjet sa herë që ato të jenë antikushtetuese. Një reagim i tillë vjen...

Mehmeti godet: 80 për qind veç për interesa të veta e...

0
Ish futbollisti Kastriot Mehmeti shprehet kritikë për klubin Drenica nga Skenderaj, sidomos për ta që po e udhëheqin.  “Paramendo klubi ynë i dashur Drenica që...

Ismet Munishi: Amatera folni tash, rrezikoni jetën e njerëzve për interesa...

0
Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi ka shkruar pas rastit të parë me Covid-19 në Superligën e Kosovës. Munishi gjatë tërë kohës ka qenë kundër rikthimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS