fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Intensiteti

Etiketim: intensiteti

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

0
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të...

Ishte 5.8 apo 7.5 ballë? Inxhinieri sqaron si maten tërmetet: Ja...

0
Inxhinieri dhe ish-politikani Bashkim Kopliku ka reaguar pas tërmeteve të fuqishme që tronditën Shqipërinë, prej pasdites së djeshme e gjatë gjithë natës. Përmes një mesazhi...