1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Integriteti

Etiketim: integriteti

Mbahet Konferenca e Kryesisë Shqiptare e OSBE-së, Gjonaj: Drejtësia dhe integriteti...

0
Ditën e sotme është mbajtur Konferenca e Kryesisë Shqiptare e OSBE-së. Në fjalën e saj ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është shprehur se po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS