9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Insulinën

Etiketim: insulinën

Kanella mund të përmirësojë insulinën hormonale

0
Insulina është një nga hormonet kryesore që rregullojnë metabolizmin dhe përdorimin e energjisë. Gjithashtu është thelbësore për transportimin e sheqerit në gjak nga rrjedhja e...

Rrëmbimi 13-vjeçares / Nëna : Vajza është e sëmurë me diabet...

0
Nëna e vajzës së rrëmbyer paditen e sotme në Tiranë në një intervistë nëna tregon si iu rrëmbye vajza në sy të motrës më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS