9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Insulinë

Etiketim: insulinë

“Kam dalë me lypë insulinë për babain tim”, soprano i drejtohet...

0
Kompozitori dhe dirigjenti, Baki Jashari, është prekur me koronavirus tash e disa javë. Ndërsa, vajza e tij, Arta Jashari, përmes një postimi i ka reaguar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS