Ballina Etiketimet Institucional

Etiketim: institucional

Haradinaj-Stublla: Përkrahja e NDI ka sjellë frymën amerikane në konsolidimin institucional...

0
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka zhvilluar një video konferencë me drejtoreshën e NDI në Kosovës, Nancy E.Soderberg. Haradinaj – Stublla...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24