6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektore

Etiketim: inspektore

Nuk prishen ndertimet e paligjshme, procedohen 3 inspektore te IMT ne...

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë filluar procedimin penal në gjendje të lirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS