5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektorati

Etiketim: Inspektorati

Inspektorati shqipton katër gjoba ndaj furrave të bukës

0
Ministria e Industrisë, Ndërmarrëisë dhe Tregtisë përmes Inspektoratit të Tregut ka vazhduar inspektimet e peshës së bukës me qëllim të mbrojtjes së konsumatorit për...

Inspektorati largon nga tregu një produkt, e konisderon të pasigurtë

0
Inspektorati i Tregut në kuadër të Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka njoftuar se ka larguar nga tregu një ndërprerës për instalime elektrike...

Komunikatë e përbashkët për media nga Inspektorati Policor i Kosovës dhe...

0
Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht punonjësit nga të gjitha Departamentet operative të saj në koordinim të plotë me Prokurorinë Speciale kanë filluar sot në...

​Inspektorati nis operacionin ndaj disa policëve për marrje e ryshfetit dhe...

0
Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Kavajës për vjedhje, njëri prej tyre me precedent të theksuar kriminal, në fushën e...

Kontrolle për të frenuar çmimet/ Ekspertët: Inspektorati të dalë në terren!

0
Një bidon uji 5 litër, që më përpara e blinim 100 lekë, tashmë në etiketën e re shënohet çmimi 120 lekë. Konsumatorët do ta...

Gënjyen për peshën e bukës, Inspektorati gjobit 5 bukatore

0
Në dy javët e fundit, Komuna e Gjilanit ka inspektuar rreth 20 furra.Nga inspektimi, 5 prej tyre janë gjobitur, pasi të njëjta kishin shitur...

Inspektorati Farmaceutik-operatorëve ekonomik: Mos përdorni gaz medicinal nga operatorë të pa...

0
Inspektorati Farmaceutik i Kosovës kërkon nga operatorët ekonomikë që shpërndajnë gaz medicinal në institucionet publike apo private, që gazi që prodhohet dhe shpërndahet të...

Pas kërcënimit për protestë, Policia dhe Inspektorati në Podujevë, sulme frontale...

0
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, përmes një postimi dhe videoje të publikuar në faqen zyrtare Facebook, thonë se Policia dhe Inspektoratet kanë nisur sulme...

Malishevë: Inspektorati i njofton pronarët e lokaleve, se janë të obliguar...

0
Drejtoria e Inspektoratit në Komunën e Malishevës, sot edhe njëherë përmes mjeteve të informimit, ashtu sikur janë njoftuar edhe drejtpërdrejtë, i njofton publikisht të...

Masat anti-Covid-19, Inspektorati Shtetëror Shëndetësor u vendos 6 subjekteve gjoba

0
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në 24 orët e fundit ka vënë 6 gjoba ditën e sotme (19 qershor). Ky inspektorat ka realizuar 1820 inspektime dhe monitorime...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS