1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektor

Etiketim: inspektor

Njohja e patentave, Rama nga Gjermania: Inspektorët ndryshuan mendim kur erdhën...

0
Gjermania prej pak kohësh ka njohur patentat shqiptare dhe konvertimi i një leje drejtimi do të bëhet pa provime shtesë.  Kjo u miratua në...

BERAT / Arrestohen 5 persona për kultivim të lëndëve narkotike,mes tyre...

0
5 persona janë arrestuar për kultivim të bimëve narkotike, ku mes tyre një inspektor policie në Mallakastër. Operacioni i koduar “Gjerbës” ndaloi personat të cilët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS