9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektojnë

Etiketim: inspektojnë

Klosi dhe Mazniku inspektojnë landfillin e Sharrës: Ndryshim rrënjësor, eliminuam ndotjen

0
Nga një aktivitet i cili ishte “armik” i natyrës dhe një njollë e zezë e kryeqytetit, Landfilli i Sharrës është shndërruar totalisht duke u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS