1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektoi

Etiketim: inspektoi

Shala inspektoi punimet në tribunat dhe zhveshtoret në stadiumin e qytetit

0
Drejtori i Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport, Fitim Shala, në kuadër të aktiviteteve të drejtorisë, sot e ka vizituar stadiumin e qytetit "Liman...

Ministrja Dumoshi inspektoi investimet që MKRS-ja po bën në Prizren

0
Në vazhdën e vizitës në Prizren, sipas agjendës së paraparë, Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka vizituar lokacionin ku do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS