6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektime

Etiketim: inspektime

Tërshnjaku: Për katër ditë kemi kryer 1 mijë e 398 inspektime...

0
Për katër ditë në Kosovë, Inspektorati Sanitar ka kryer 1 mijë e 398 inspektime. Kryeinspektori sanitar, Ibrahim Tërshnjaku në një konferencë të përbashkët për media...

Covid-19, mbi 1000 inspektime në Shqipëri, gjobën disa biznese

0
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në Shqipëri, në bashkëpunim me grupet e tjera të Task Forcës, realizuan mbi 1064 inspektime dhe monitorime në të gjitha qarqet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS