29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hiqte

Etiketim: hiqte

Kanye West ishte i gatshëm të hiqte dorë nga muzika dhe të bëhej stilisti personal i Kim Kardashian

Kanye West ishte i gatshëm të hiqte dorë nga muzika dhe...

0
Kanye West donte të hiqte dorë nga karriera e tij për t'u bërë stilisti i Kim Kardashian.Reperi ishte i gatshëm të linte gjithçka anash...

“Capello deshi të hiqte dorë nga Marcelo”

0
Fabio Capello kishte dashur të hiqte dorë nga Marcelo hala para se mbrojtësi brazilian ta niste karrierën e tij tashmë të bujshme 13-vjeçare në...

Bruno Guimaraes, lojtari i Brazilit që ishte gati të hiqte dorë...

0
Bruno Guimaraes po shqyrtonte transferimin në Evropë, ai nuk kishte mundësi të pakta. Benfica, Arsenali dhe Atletico Madridi e donin me çdo kusht, por...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS