fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Hiqni

Etiketim: Hiqni

Ja si te hiqni qimet e fytyres me receten bio, nuk...

0
Një nga gjërat më të bezdisshme për femrat janë qimet e fytyrës, por akoma më të bezdisshme janë metodat e dhimbshme për t’i hequr...

Hiqni qimet në fytyrë me këto maska natyrale, funksionojnë për mrekulli

0
Heqja e qimeve nga fytyra përbën një sfidë të vërtetë për femrat, të cilat mundohen që t’ia arrijnë qëllimit me forma nga më të...

“Hiqni kapelet”, Lleshaj iu përgjigjet protestuesve: Kujtoni 12 marsin e 1996...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me protestën e dhunshme që u shoqërua shembja e Teatrit Kombëtar. Nga foltorja e Kuvendit...

ISHP mesazh qytetarëve: Ja si të vendosni, përdorni dhe hiqni maskën

0
Instituti i Shëndetit Publik jep disa këshilla të rëndësishme për të gjithë qytetarët, se si të vendosin, përdorin dhe heqin maskën. “Ështe shumë e rëndësishme...

Këmishat-fustan që nuk do të doni t’i hiqni nga trupi!

0
Çfarë më mirë se veshjet esenciale do ta mbushnin dollapin me blerje të zgjuara?! Po flasim kësaj here për fustanet-këmishë! Ndërsa fillimisht u frymëzua nga...

Tetë mënyra si t’i hiqni qafe kërmijtë: Ndiqni dëmtuesit përgjithmonë nga...

0
Shiu që ka rënë këto ditë u përshtatet shumë kërmijve Kërmijtë janë dëmtues të kopshtit. Për një kohë shumë të shkurtër janë në gjendje të...

Si të hiqni dorë nga dikush që e dashuroni – është...

0
Të gjithë e kemi përjetuar në ndonjë fazë të jetës sonë dhimbjen e të humburit një person të cilin/cilën e kemi dashuruar. Heqja dorë nga...

Doni 1 vetull ideale?! Hiqni dorë nga këto 5 gabime

0
Pasi bëhet një gabim, është e vështirë për të rregulluar trashësinë e vetullave apo harkun e përsosur. Një ekspert tregon hapat që duhet të ndiqni...

Nëse po kërkoni një lidhje serioze, hiqni dorë nga këto shenja...

0
Astrologët shprehen se nëse po kërkoni një lidhje serioze, hiqni dorë nga këto shenja të horoskopit që vijojnë si më poshtë. Binjakët Binjakët janë më të prirur...

Mos i hiqni më qimet e hundës, ja çfarë i kanoset...

0
Qimet në hundë janë me të vërtetë të sikletshme dhe shumë persona femra apo meshkuj i drejtohen qendrave estetike për t’i shkulur ato. Femrat...