33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hiqmu

Etiketim: Hiqmu

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e...

0
Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS