23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hipte

Etiketim: hipte

Mesohet emri i pronarit qe po hipte ne Benzin qe u...

0
Një makine tip “Mercedez-Benz CLS” me targa gjermane iu vu tritol Ne Tirane. Ngjarja ndodhi në kryeqytet dhe shpërthimi ka qene...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS