24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hiperaktiviteti

Etiketim: Hiperaktiviteti

Hiperaktiviteti i trombociteve, a mund të jetë kjo arsyeja që koronavirusi...

0
Hiperaktiviteti në qelizat e kolagulimit të gjakut mund të jetë shkaku i goditjeve dhe sulmeve në zemër tek pacientët me Covid-19, kanë thënë shkencëtarët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS