27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Himni

Etiketim: Himni

Himni shqiptar këndohet dy herë në mes të Beogradit, ngrenë në...

0
Bruno Nuho dhe Irdi Kashari të angazhuar prej vitesh në Bodybuilding shënuan një fitore të jashtëzakonshme në Kampionatin Ballkanik në Serbi.Irdi është shpallur kampion...

Himni i tifozëve në stadium

0
Tifozët e Barcelonës nuk do të jenë të pranishëm në stadium, por Barcelona kërkon që t’i bëjë protagonistë ata duke nisur një iniciativë shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS