24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Himci

Etiketim: Himci

Krimet e Renda lene ne burg pedagogun Denis Himçi – Lajmi...

0
TIRANË- Pedagogu i Elbasanit, Denis Himçi është lënë në arrest me burg pa afat nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Ai...

Pedagogu Himçi në spital, gjykata vendos masën e sigurisë… – Lajmi...

0
Gjykata ka vendosur masën e sigurisë 10 ditë burg për pedagogun Denis Himçi. Ndërkohë, Himçi ndodhet në spital, pasi dy ditë më parë ka patur...

Kush është vajza që futi në ‘kurth’ pedagogun Himçi, zbulohet si...

0
Vajza në video është identifikuar si D.B. Ajo ka lindur më 20.04.1999 në Berat, por ishte shpërngulur me familjen në një fshat të Lushnjes. Ka...

‘Sjellje e padenjë’, Universiteti i Elbasanit merr vendimin për pedagogun Denis...

0
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e djeshme nga një emision telviziv. Pas daljes së videos, policia...

Përgjimi i plotë, pedagogu Denis Himci i kërkon seks studentes në...

0
“Stop” dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu Denis Himçi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Jo...

Kërkoi seks me studenten në këmbim të notës, pedagogu Denis Himci...

0
Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetit të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS