25.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hija

Etiketim: hija

Hija e gjatë e terrorit: Franca dhe islamizmi

0
Para 25 vitesh një seri atentatesh islamiste tronditi Francën. Dorasit u bënë frymëzues për gjenerata pasuese terroristësh në këtë vend. Gjurmët e atentatorëve të...

Blerona e lë në hija Luanën, merr vëmendjen në emisionin e...

0
Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri, ka qenë e ftuar dje në “Shiko Kush Luan”. Ajo si çdo herë ka marrë vemendjen, madje edhe në këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS