24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Higjienën

Etiketim: higjienën

S’ka të bëjë me higjienën, këto janë 6 arsyet pse urina...

0
Eleminimi i toksinave nga organizmi i njeriut bëhet përmes mënyrave të ndryshme e urinimi është njëra prej tyre. Ngjyra dhe era e saj tregojnë jo...

ISHP sërish thirrje qytetarëve: Lani duart dhe kujdesuni për higjienën personale,...

0
Pas rritjeve të rasteve me COVID-19, ISHP iu bën sërish thirrje qytetarëve se e vetmja mënyrë për të ndaluar përhapjen e infeksionit është duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS