33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hidroçentraleve

Etiketim: hidroçentraleve

Prilli i reshjeve/ Sinoptikanët parashikojnë mbushjen e hidrocentraleve të veriut

0
Ndërkohë që Marsi ishte i ftohtë dhe pa reshje, muaji Prill do të jetë i ngrohtë dhe me shi. Reshjet mund të mbushin edhe...

Top Story/ Banorët e fshatit Kutë, qendrestarët më të fortë kundër...

0
Banorët e fshatit Kutë janë më qëndrestarët në betejën për Vjosën. Në fakt, ata janë ndër më të goditurit nga projekti i digës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS