28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hidrauliku

Etiketim: hidrauliku

Vdes në polici hidrauliku i dyshuar për vrasjen e përdhunmin e...

0
Një hidraulik rus që kishte pranuar përdhunimin dhe vrasjen e nëntë viktimave është gjetur i vdekur sot në stacionin e policisë ku po mbahej. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS