18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Hidhte

Etiketim: hidhte

Hidhte në treg produkte ilegale, “e pëson” 54-vjeçari nga Shkodra

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Shkodër, në kuadër të masave kundër informalitetit, kanë organizuar dhe finalizuar operacionin...

Vajza albine trondit me historinë: Mësuesja tentoi të më hidhte nga...

0
Elisa Zgena është një vajzë albine që ka lindur në Maj të vitit 1992. Ajo ka një lëkurë të bardhë, vetulla të bardha, por...

Gënjeu të dashurën se ishte 4 vite më i madh, pasi...

0
Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e dashurisë...

Gjyqi/ Amber Heard: Johnny Depp hidhte shishe drejt meje si granata,...

0
Ish-gruaja e yllit të Hollywood Johnny Depp, Amber Heard, akuzon aktorin se ai ka lëshuar drejt saj “si granata” të paktën 30 shishe vere...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS