29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hidhini

Etiketim: Hidhini

Brumi i biskotave: Hidhini të gjithë përbërësit në një qese dhe...

0
Truku është të vendosni përbërësit në një qese dhe t'i përzieni pak me duarPërbërësit:- 1 lugë çaji maja e thatë,- 20 g gjalpë i...

Hidhini bostanit pak kripë, truk magjik që do të mahniteni me...

0
Gjatë ditëve të verës, pakkush do t’i rezistojë, një flegre të ftohur të shalqirit. E keni blerë, e keni ftohur, e keni prerë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS