21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hezbollahun

Etiketim: Hezbollahun

Kosova shpall Hezbollahun organizatë terroriste

0
Qeveria e Kosovës, shpalli të martën grupin militant Hezbollah, organizatë terroriste, duke përfshirë të gjith formacionet e tij, politike dhe ushtarake. Në një postim...

Qeveria e Kosovës shpall Hezbollahun organizatë terroriste

0
Qeveria e Kosovës, ka shpallur të martën si organizatë terroriste, grupin militant të Libanit, Hezbollah, përfshirë të gjitha formacionet e saj, si politike ashtu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS