23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hetuar

Etiketim: hetuar

Francë/ Macron mbështet ministrin e ri të brendshëm, të hetuar për...

0
Presidenti francez Emmanuel Macron dhe qeveria e tij kanë dhënë sot mbështetjen për emërimin si ministër i brendshëm i Francës të një njeriu që...

SHBA/ Departamenti i Drejtësisë përpiqet të shkarkojë prokurorin që ka hetuar...

0
Në një zhvillim të papritur Departamenti i Drejtësisë u përpoq të largojë nga detyra Geoffrey S. Berman, prokurorin e Manhatanit i cili po mbikqyr...

U merrte lekë qytetarëve dhe i ndante me gjyqtarët e prokurorët,...

0
Policia ka arrestuar një 56-vjeçar me profesion avokat, i cili ishte shpallur në kërkim pasi ishte dënuar nga Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe...

Droga nga Shqipëria në Greqi e Turqi, Nishani: Narko- regjimi duhet...

0
Bujar Nishani, kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, deklaroi sot se kjo qeveri, ky narko-regjim siç e cilëson, duhet hetuar për krim, bashkëpunim me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS