21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Heton

Etiketim: heton

Autoritetit i Konkurrencës heton kompanitë për çmimin e vajit vegjetal: Rritja...

0
Autoriteti i Konkurrencës, me Vendimin nr.870 ka vendosur sot "Për hapjen e procedurës së hetimit të thelluar ndaj ndërmarrjeve AGRO BLEND SHPK, BOMIRA SHPK,...

SHKBB heton 5 policë në Korçë

0
Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve ka nisur hetimet për pesë punonjës të Policisë së Burgjeve në Korçë, si dhe për...

FBI-ja heton yllin e Instagramit

0
Ramon Abbas shpaloste në rrjetet sociale një jetë luksoze me avionë privatë, veshje stilistësh të njohur e makina super të shtrenjta. 2.5 milionë ndjekësit e...

OKB heton bombardimet në Siri

0
Një hetim i Kombeve të Bashkuara për dhjetëra sulme ajrore në spitalet në Siri është kufizuar në shtatë vende, tregon një dokument i brendshëm...

Kisha Katolike heton rastin e dy murgeshave që mbetën shtatzënë “aksidentalisht”

0
Kisha Katolike ka filluar një hetim pasi dy murgesha misionare mbetën shtatzënë ndërsa punonin në Afrikë. Të dy gratë, të cilat i përkisnin urdhrave fetarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS