27.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hesha

Etiketim: hesha

Robert Berisha: Nuk do të bëhesha pjesë e Big Brother VIP nëse nuk do të më paguanin

Robert Berisha: Nuk do të bëhesha pjesë e Big Brother VIP...

0
Robert Berisha vazhdon të jetë një nga emrat më të zëshëm në showbizin shqiptar dhe jo më kot.Ai tashmë krahas muzikës është tejet i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS