33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heronjtë

Etiketim: heronjtë

11 fëmijë heronjsh dhe dëshmorësh në Shqipëri marrin statusin “Në përkujdesje...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u dorëzoi sot 11 fëmijëve të parë statusin "Fëmijë në përkujdesje të Republikës", me mirënjohjen e thellë për prindërit...

Dita e Bastijës kthehet në nderim për ushtarakët dhe heronjtë e...

0
Festimet pompoze të Ditës së Bastijës, atmosferën e të cilave këtë vit e zymtësoi pandemia e koronavirusit, Franca i ktheu në nderim për punonjësit...

Juventus përgatit goditjen e madhe, do një nga heronjtë e Triplete-s

0
Italia vazhdon të peshkojë në Gjermani. Pas lajmit për interesimin e dy klubeve të Serisë A për Mario Gotze, duket se edhe Juventus po kërkon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS