29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heronjsh

Etiketim: heronjsh

11 fëmijë heronjsh dhe dëshmorësh në Shqipëri marrin statusin “Në përkujdesje...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u dorëzoi sot 11 fëmijëve të parë statusin "Fëmijë në përkujdesje të Republikës", me mirënjohjen e thellë për prindërit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS