27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heroina

Etiketim: heroina

ISHP raporton rritje të përdorimit të drogës nga adoleshentët në Shqipëri

0
Adoleshentët po përdorin jo vetëm kanabis sativa, por ata kanë prirje që të konsumojnë edhe droga e tjera të forta si kokainë dhe ekstazi,...

“Je heroina ime”, ish-deputeti i PS-së i bën dedikimin emocionues vajzës...

0
Vajza e ish-deputetit Namik Dokle feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte edhe urimi i të atit. Vajza e Dokles ka profesionin e...

Më në fund publikohet “Heroina” nga TIKA!

0
Konsiderohet si një emër i ri në skenën muzikore shqiptare që pritet që të kthehet në emrin më të diskutuar. Është kjo këngëtarja TIKA e...

Kjo drogë është 50 herë më e fuqishme se heroina dhe...

0
Në një hangar pa dritare në Aeroportin “John F. Kennedy” (JFK), oficerët doganorë kontrollojnë paketat. Ata janë duke kërkuar fentanil - një drogë që...

Njihuni me drogën që është 50 herë më e fuqishme se...

0
Në një hangar pa dritare në Aeroportin “John F. Kennedy” (JFK), oficerët doganorë kontrollojnë paketat. Ata janë duke kërkuar fentanil – një drogë që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS