37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Heroik

Etiketim: heroik

Gjest heroik nga dy mjekë: E shpëtojnë një burrë që pësoi...

0
Një burrë në moshë pësoi një sulm teksa ecte, dhe ra përtokë afër urës së Ibrit. Por, për fatin e tij të mirë, aty afër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS