37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hermès

Etiketim: Hermès

Kanye West i blen të dashurës së re një çantë Hermes Birkin në vlerë mbi 240 mijë euro

Kanye West i blen të dashurës së re një çantë Hermes...

0
Kanye West ka zgjedhur një tjetër Birkin për të dashurën e tij të re.Sipas Page Six, reperi i ka blerë partneres Chaney Jones një...
Kylie Jenner endet me çantën unike të “Hermes” e cila kushton mbi 135 mijë euro

Kylie Jenner endet me çantën unike të “Hermes” e cila kushton...

0
Ajo u kurorëzua me titullin miliardere falë perandorisë së saj të bukurisë në vitin 2019, dhe Kylie Jenner nuk ka frikë të tregojë pasurinë...

Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermès në gjyq

0
Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfshirë edhe të famshmen “Birkin”. 10...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS