32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hermes nikaj

Etiketim: hermes nikaj

Prostitucion dhe eskorta, del nga burgu Zogu i Tiranës. Ja cfarë...

0
#Hermes #Nikaj, i njohur ndryshe edhe si "Zogu i Tiranës" ka lënë qelinë e burgut për të vazhduar dënimin e tij në shtëpi. Ky ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS